Tracrss (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: edit
ast: editar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
