Tracrss (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: edit
bg: редактирай

en: Save settings
bg: Запази настройките
