Tracrss (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
