Tracrss (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
