Tracrss (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: edit
ca: edita

en: Save settings
ca: Desa la configuració
