Tracrss (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: edit
cs: upravit

en: Save settings
cs: Uložit nastavení
