Tracrss (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: edit
cy: golygu

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
