Tracrss (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: edit
da: redigér

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Add new server
da: Tilføj ny server
