Tracrss (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
