Tracrss (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων
