Tracrss (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: Save settings
et: Salvesta sätted
