Tracrss (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Password
fi: Salasana

en: edit
fi: muokkaa

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset
