Tracrss (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: edit
fil: wastuhin

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
