Tracrss (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Edit
fr: Modifier

en: Password
fr: Mot de passe

en: edit
fr: modifier

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Edit path
fr: Modifier le chemin
