Tracrss (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: edit
gl: editar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes
