Tracrss (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: edit
hr: uredi

en: Save settings
hr: Spremi postavke
