Tracrss (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: edit
hu: szerkesztés

en: URL
hu: Webcím

en: Save settings
hu: Beállítások mentése
