Tracrss (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: edit
is: breyta

en: URL
is: vefslóð

en: Save settings
is: Vista stillingar
