Tracrss (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: edit
ja: 編集

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Add new server
ja: サーバーを追加
