Tracrss (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: edit
kk: түзету

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
