Tracrss (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
