Tracrss (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: edit
lt: redaguoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
