Tracrss (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: edit
lv: labot

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus
