Tracrss (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
