Tracrss (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: edit
mn: засварлах

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
