Tracrss (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
