Tracrss (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
