Tracrss (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: edit
nn: endre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
