Tracrss (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: edit
fa: تدوین

en: URL
fa: نشانی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات
