Tracrss (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: edit
pt: editar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações
