Tracrss (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: edit
ro: modifică

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni
