Tracrss (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda
