Tracrss (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: edit
sl: uredi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
