Tracrss (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
