Tracrss (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
