Tracrss (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Save settings
th: บันทึกค่า
