Tracrss (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: URL
ug: ئادرېس

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
