Tracrss (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: edit
vi: sửa

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập
