Tracrss (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
