Tracrss (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: edit
be: рэдагаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Save settings
be: Захаваць налады
