Tracrss (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmijeni

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
