Tracrss (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: edit
es: editar

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Delete path
es: Eliminar ruta

en: Edit path
es: Editar ruta

en: Add new server
es: Agregar nuevo servidor
