Tracrss (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
