Tracrss (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: edit
he: עריכה

en: URL
he: כתובת URL

en: Save settings
he: שמירת הגדרות
