Tracrss (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: edit
hi: संपादन करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
