Tracrss (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
