Tracrss (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: edit
jv: sunting

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
