Tracrss (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
