Tracrss (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: edit
oc: modificar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Edit path
oc: Modificar lo camin
