Tracrss (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: edit
sk: upraviť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia
